ТВ Програма Футбол за днес 25.11.2016

Ефбет
ТВ Програма Футбол за днес 25.11.2016
5 (100%) 1 глас[а]

09:50 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Сент Етиен – Майнц 05
10:00 Diema Sport: Футбол: Монтана – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
10:40 Film Plus: Тенис: Наоми Осака – Каролина Вожняцки (Toray Pan Pacific Open, Токио, Япония – финал, WTA Premier 2016 – повторение)
11:15 Eurosport: Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Четвъртфинали, пряко
11:40 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Спарта Прага – Саутхямптън
12:00 Diema Sport: „Преди кръга“, предаване за български футбол (2016-17), 15-и епизод, повторение
12:00 Nova Sport: Футбол: Сент Етиен – Ница, мач от френската Лига 1, повторение
13:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Атлетик Б – Сасуоло
13:30 Film Plus: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
14:00 Diema Sport 2: „Светът на Висшата Лига“, предаване за английски футбол (2016-17), 15-и епизод, повторение
14:05 BNT HD: Футбол: Астана – Апоел /Никозия/ – среща от турнира „Лига Европа“
14:15 BNT: Обзор „Лига Европа“
15:00 Diema Sport: Футбол: Нефтохимик – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
15:20 Ring.BG: УЕФА Лига Европа – обзори
16:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Ювентус – Пескара
16:55 BNT HD: Футбол: Апоел /Беер Шева/ – Интер – среща от турнира „Лига Европа“
17:00 Diema Sport: „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 17-и епизод, повторение
17:30 Diema Sport 2: Футбол: Локомотив ГО – Пирин, мач от Първа професионална лига, директно
18:00 Diema Sport: Студио „Волейбол“, директно
18:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Милан – Интер
18:30 Diema Sport: Волейбол: Марек Юнион-Ивкони – ЦСКА, мач от Суперлигата, директно
18:45 BNT HD: Футбол: Манчестър Юнайтед – Фейнорд – среща от турнира „Лига Европа“
19:00 Eurosport 2: Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Четвъртфинал
19:00 Film Plus: Футбол: Фламенго – Коритиба (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
19:15 Nova Sport: Баскетбол: Барселона Ласа – Мовистар Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига, повторение
19:55 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Обзор на единадесетия кръг
20:00 Ring.BG: Италия, Серия А – преди кръга
20:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
20:30 Diema Sport: Студио „Волейбол“, директно
21:00 Film Plus: Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
21:00 BNT HD: Обзор „Лига Европа“
21:00 Diema Sport: Класика от „А“ професионална футболна група: Черно море – ЦСКА (2014-15), повторение
21:00 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Фрайбург – Лайпциг, пряко
21:45 Nova Sport: Футбол: Барнзли – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, директно
21:45 Diema Sport: Футбол: Рен – Тулуза, мач от френската Лига 1, директно
22:00 Ring.BG: Италия, Серия А – преди кръга
22:00 Film Plus: Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
22:15 Diema Sport 2: Волейбол: Марек Юнион-Ивкони- ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
22:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
23:45 Eurosport: Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Четвъртфинали
Може да прогнозирате и да залагате при избрани от Вас букмейкъри.

Be the first to comment

Leave a Reply

E-mail адресът Ви няма да бъде публикуван


*