ТВ Програма Футбол за днес 09.12.2016

Ефбет
ТВ Програма Футбол за днес 09.12.2016
Оценете тази публикация

10:00 Nova Sport: Футбол: Нотингам Форест – Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
10:00 Diema Sport: Футбол: Левски – Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
10:30 Eurosport 2: Футбол: „ФИФА футбол магазин“
11:30 Diema Sport 2: „Да скъсаш мрежата“ предаване за английски футбол (2016-17), 14-и епизод, повторение
11:40 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Фейенорд – Фенербахче
12:00 Diema Sport: „Преди кръга“, предаване за български футбол (2016-17), 18-и епизод, повторение
12:00 Nova Sport: Футбол: Ница – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър – Суонси Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
13:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
13:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Саутхемптън – Апоел Беер Шева
14:00 BNT HD: Футбол: Зоря /Луганск/ – Манчестър Юнайтед – среща от турнира „Лига Европа“
14:00 Nova Sport: Футбол: Хъдърсфилд Таун – Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип, повторение
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Съндърланд – Лестър Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
14:00 Film Plus: Тенис: Григор Димитров – Анди Мъри (Miami Open presented by Itau, 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
14:15 BNT: Обзор „Лига Европа“
15:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Враца – Несебър, мач от Втора професионална лига, повторение
15:20 Ring.BG: УЕФА Лига Европа – обзори
15:30 Eurosport 2: Футбол: „ФИФА футбол магазин“
15:50 BNT HD: Футбол: Интер – Спарта /Прага/ – среща от турнира „Лига Европа“
16:00 Nova Sport: Футбол: Марсилия – Нанси, мач от френската Лига 1, повторение
16:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Лацио – Рома
16:30 Film Plus: Тенис: Фернандо Вердаско – Хорасио Зебалос (Miami Open presented by Itau, 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
17:00 Diema Sport: „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 19-и епизод, повторение
17:30 Diema Sport 2: Футбол: Нефтохимик – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
18:00 Diema Sport: Студио „Волейбол“, директно
18:00 Nova Sport: Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение
18:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Наполи – Интер
18:30 Diema Sport: Волейбол: Марек Юнион-Ивкони – Пирин Разлог, мач от Суперлигата, директно
19:15 BNT HD: Футбол: Стандарт /Лиеж/ – Аякс, среща от турнира „Лига Европа“
19:55 Eurosport: Футбол: „Тази седмица в MLS“
20:00 Ring.BG: Италия, Серия А – преди кръга
20:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
20:30 Diema Sport: Студио „Волейбол“, директно
21:00 BNT HD: Обзор „Лига Европа“
21:00 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Айнтрахт – Хофенхайм, пряко
21:30 Film Plus: Рио 2016: Баскетбол (мъже, финал): САЩ – Сърбия (повторение)
21:45 Diema Sport: Футбол: Дижон – Марсилия, мач от френската Лига 1, директно
21:45 Nova Sport: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно
22:00 Ring.BG: Италия, Серия А – преди кръга
22:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
Може да прогнозирате и да залагате при избрани от Вас букмейкъри.

Be the first to comment

Leave a Reply

E-mail адресът Ви няма да бъде публикуван


*