ТВ Програма Футбол за днес 24.11.2016

Ефбет
ТВ Програма Футбол за днес 24.11.2016
5 (100%) 1 глас[а]

11:15 Eurosport: Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Четвъртфинали, пряко
11:30 BNT HD: Баскетбол: Рилски спортист – Демир Инсаат /Истанбул/ – среща от турнира за Купата на ФИБА Европа
11:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига: Селтик – Барселона
12:00 Eurosport 2: Баскетбол, Еврокупа: Мурсия – Байерн
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Саутхямптън – Ливърпул, мач от английската Висша Лига, повторение
12:30 Diema Sport: Футбол: Ботев Враца – Витоша, мач от Втора професионална лига, повторение
13:00 Nova Sport: Футбол: Марсилия – Каен, мач от френската Лига 1, повторение
13:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига: Арсенал – ПСЖ
13:30 Film Plus: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
14:30 Diema Sport: Волейбол: ЦСКА – Левски, мач от Суперлигата, повторение
14:40 BNT HD: Лига Европа магазинно предаване /5 епизод/
15:00 Nova Sport: Баскетбол: Барселона Ласа – Мовистар Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига, повторение
15:30 Eurosport 2: Футбол, MLS: Монреал – Торонто
15:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига: Лудогорец – Базел
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед – Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
16:30 Eurosport: Футбол, MLS: Обзор на плейофите
16:30 Eurosport 2: Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Четвъртфинали
17:00 Nova Sport: Футбол: Лил – Лион, мач от френската Лига 1, повторение
17:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
17:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига – обзори
18:00 Diema Sport 2: “Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 15-и епизод
18:00 BNT HD: Футбол: Астана – Апоел /Никозия/ – среща от турнира “Лига Европа” пряко предаване от Астана /Казахстан/
18:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа – магазинно предаване
19:00 Diema Sport: “Домът на футбола”, предаване за български футбол (2016-17), 17-и епизод, повторение
19:00 Nova Sport: Футбол: Барнзли – Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип, повторение
19:00 Film Plus: Футбол: Палмейрас – Ботафого (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
19:45 bTV Action: Студио “Лига Европа”
19:45 Ring.BG: УЕФА Лига Европа
20:00 Diema Sport: “Преди кръга”, предаване за български футбол (2016-17), 15-и епизод, директно
20:00 BNT HD: Футбол: Апоел /Беер Шева/ – Интер – среща от турнира “Лига Европа” пряко предаване от Беер Шева
20:00 Diema Sport 2: Волейбол: Нефтохимик – Добруджа, мач от Суперлигата, повторение
20:00 bTV Action: Футбол Лига Европа: Спарта Прага – Саутхямптън
20:00 Ring.BG: ПРЯКО: УЕФА Лига Европа: Цюрих – Виляреал
21:00 Diema Sport: Футбол: Верея – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
21:00 Eurosport 2: Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Четвъртфинали
21:45 BNT: Студио “Футбол”
21:50 BNT HD: Студио “Лига Европа”
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас – Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
22:05 BNT HD: Футбол: Рома – Виктория /Пилзен/ – среща от турнира “Лига Европа” пряко предаване от Рим
22:05 bTV Action: Футбол Лига Европа: Атлетик Билбао – Сасуоло
22:05 Ring.BG: ПРЯКО: УЕФА Лига Европа: Сент Етиен – Майнц 05
22:05 BNT: Футбол: “Манчестър Юнайтед” – “Фейенорд”, среща от турнира на Лига Европа пряко предаване от Манчестър
23:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
23:55 BNT HD: Студио “Лига Европа”
Може да прогнозирате и да залагате при избрани от Вас букмейкъри.

Be the first to comment

Leave a Reply

E-mail адресът Ви няма да бъде публикуван


*