ТВ Програма Футбол за днес 26.11.2016

Ефбет
ТВ Програма Футбол за днес 26.11.2016
5 (100%) 1 глас[а]

10:00 Nova Sport: Футбол: Рен – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение
10:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Арсенал – ПСЖ
10:00 Diema Sport: Волейбол: Марек Юнион-Ивкони – ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
10:15 Film Plus: Тенис: Петра Квитова – Доминика Цибулкова (Dongfeng Motor Wuhan Open – Ухан, Китай – финал, WTA Premier 2016 – повторение)
10:15 BNT HD: Футбол: Рома – Виктория /Пилзен/ – среща от турнира “Лига Европа”
12:00 Diema Sport: Класика от “А” професионална футболна група: Черно море – ЦСКА (2014-15), повторение
12:00 Nova Sport: Футбол: Барнзли – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Лудогорец – Базел
12:30 Film Plus: Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
13:00 Diema Sport: Футбол: Монтана – Черно море, мач от Първа професионална лига, директно
13:30 Film Plus: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Селтик – Барселона
14:20 BNT HD: Футбол: Манчестър Юнайтед – Фейнорд – среща от турнира “Лига Европа”
14:30 Diema: Футбол: Бърнли – Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, директно
15:00 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Фрайбург – Лайпциг
15:15 Diema Sport: Футбол: Левски – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
16:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Борусия М – Манчестър Сити
16:05 BNT HD: Обзор “Лига Европа”
16:15 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Айнтрахт – Борусия Д, пряко
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул – Съндърланд, мач от английската Висша Лига, директно
17:30 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, директно
18:00 BNT World: Баскетбол /мъже/: Лукойл Академик – Берое среща от НБЛ – пряко предаване от Правец
18:00 Nova Sport: Футбол: Монако – Марсилия, мач от френската Лига 1, директно
18:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Бешикташ – Бенфика
18:00 BNT HD: Баскетбол: Балкан – Ямбол – среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от “Арена Ботевград”
18:30 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Борусия М – Хофенхайм
19:30 Diema Sport 2: Футбол: Челси – Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша Лига, директно
19:30 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Байерн – Байер, пряко
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
20:00 Diema Sport: Класика от “А” професионална футболна група: Славия – Левски (2014-15), повторение
20:10 Nova Sport: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, запис
20:30 Ring.BG: Италия, Серия А – преди кръга
21:00 Diema Sport: Футбол: Нант – Лил, мач от френската Лига 1, директно
21:45 Film Plus: Пряко: Футбол: Севиля – Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
23:50 BNT HD: Футбол: Апоел /Беер Шева/ – Интер – среща от турнира “Лига Европа”
Може да прогнозирате и да залагате при избрани от Вас букмейкъри.

Be the first to comment

Leave a Reply

E-mail адресът Ви няма да бъде публикуван


*