ТВ Програма Футбол за днес 28.11.2016

Ефбет
ТВ Програма Футбол за днес 28.11.2016
Оценете тази публикация

10:00 Diema Sport: Футбол: Дунав – Нефтохимик, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Лестър Сити – Мидълзбро, мач от английската Висша Лига, запис
11:10 BNT HD: Баскетбол: Лукойл Академик – Берое – среща от Националната баскетболна лига
12:00 Diema Sport: “Домът на футбола”, предаване за български футбол (2016-17), 17-и епизод, повторение
12:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Палермо – Лацио
13:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
13:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Финикс Сънс – Денвър Нъгетс, мач от НБА, повторение
14:00 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Обзор на дванадесетия кръг
14:00 Nova Sport: Футбол: Барнзли – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
14:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Дженоа – Ювентус
14:10 BNT HD: Футбол: Манчестър Юнайтед – Фейнорд – среща от турнира “Лига Европа”
14:30 Film Plus: Тенис: Анди Мъри – Милош Раонич (Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания; 2016 ATP World Tour Masters 1000 – II полуфинал, повторение)
15:00 Diema Sport: Футбол: Монтана – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
15:30 Diema Sport 2: “Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 14-и епизод, повторение
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Уникаха – Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, повторение
16:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Рома – Пескара
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
17:30 Diema Sport: Футбол: Лудогорец II – ЦСКА II, мач от Втора професионална лига, директно
17:30 Nova Sport: Футбол: Нант – Лил, мач от френската Лига 1, повторение
18:00 Film Plus: Футбол: Реал /Сосиедад/ – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
19:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
19:30 Nova Sport: Баскетбол: Баскония – Иберостар Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, повторение
20:00 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Обзор на дванадесетия кръг
20:00 Ring.BG: ПРЯКО: Италия, Серия А: Наполи – Сасуоло
21:00 Eurosport 2: Футбол, Втора Бундеслига: Щутгарт – Нюрнберг, пряко
21:30 BNT HD: Арена Баскет предаване за баскетбол
21:30 Diema Sport: “Преди кръга”, предаване за български футбол (2016-17), 16-и епизод, директно
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Хъдърсфилд Таун – Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип, директно
21:45 Film Plus: Пряко: Футбол: Лас Палмас – Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
22:00 Ring.BG: ПРЯКО: Италия, Серия А: Интер – Фиорентина
22:30 Diema Sport: Футбол: ЦСКА – Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
23:15 Eurosport 2: Футбол, MLS: Колорадо – Сиатъл
23:40 BNT HD: Футбол: Астана – Апоел /Никозия/ – среща от турнира “Лига Европа”
23:40 Diema Sport 2: Футбол: Лудогорец II – ЦСКА II, мач от Втора професионална лига, повторение
23:45 Film Plus: Футбол: Реал /Сосиедад/ – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
Може да прогнозирате и да залагате при избрани от Вас букмейкъри.

Be the first to comment

Leave a Reply

E-mail адресът Ви няма да бъде публикуван


*