ТВ Програма Футбол за днес 03.12.2016

Ефбет
ТВ Програма Футбол за днес 03.12.2016
Оценете тази публикация

10:00 Diema Sport: Волейбол: Пирин Разлог – Левски, мач от Суперлигата, повторение
11:00 Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд – Стоук Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
11:15 Eurosport 2: Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Финал, пряко
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Борусия М – Манчестър Сити
12:00 Diema Sport: Футбол: Нефтохимик – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
12:30 Film Plus: Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
13:30 Film Plus: Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
14:00 Diema Sport: “Домът на футбола”, предаване за български футбол (2016-17), 18-и епизод, повторение
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Арсенал – ПСЖ
14:30 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити – Челси, мач от английската Висша Лига, директно
15:00 Diema: Футбол: Дунав – Локомотив (Горна Оряховица), мач от Първа професионална лига, директно
15:00 Nova Sport: Футбол: Нотингам Форест – Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
15:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец II – ЦСКА II, мач от Втора професионална лига, повторение
15:45 BNT 2: Продължаваме заедно юбилеен концерт на група “Жестим”
16:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Лудогорец – Базел
16:15 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Борусия Д – Борусия М, пряко
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър – Суонси Сити, мач от английската Висша Лига, директно
17:00 Nova Sport: Футбол: Норич Сити – Брадфорд, мач от Чемпиъншип, директно
17:30 Diema Sport: Футбол: Левски – Славия, мач от Първа професионална лига, директно
17:50 Film Plus: Тенис: Анди Мъри – Стан Вавринка (Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания; 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
18:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
18:00 BNT World: Баскетбол /мъже/: Рилски Спортист – Лукойл Академик среща от НБЛ – пряко предаване от “Арена Самоков”
18:00 BNT HD: Баскетбол: Рилски спортист – Лукойл Академик – среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от “Арена Самоков”
18:30 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Волфсбург – Херта
18:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа – магазинно предаване
19:30 Nova Sport: Футбол: Лийдс Юнайтед – Астън Вила, мач от Чемппиъншип, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
19:30 Diema Sport 2: Футбол: Уест Хям Юнайтед – Арсенал, мач от английската Висша Лига, директно
19:30 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Лайпциг – Шалке, пряко
19:30 Film Plus: Пряко: Футбол: Леганес – Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
20:15 Diema Sport: Професионален бокс: Галавечер в София: Кубрат Пулев срещу Самюъл Питър, мач за Интерконтиненталната титла на Световната Боксова Асоциация, директно
21:25 Nova Sport: Футбол: Монпелие – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, запис
21:45 Film Plus: Пряко: Футбол: Атлетико /М/ – Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
21:45 Ring.BG: ПРЯКО: Италия, Серия А: Ювентус – Аталанта
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Монако – Бастия, мач от френската Лига 1, запис
Може да прогнозирате и да залагате при избрани от Вас букмейкъри.

Be the first to comment

Leave a Reply

E-mail адресът Ви няма да бъде публикуван


*