ТВ Програма Футбол за днес 06.12.2016

Ефбет
ТВ Програма Футбол за днес 06.12.2016
5 (100%) 1 глас[а]

10:00 Nova Sport: Баскетбол: Реал Бетис Енергия Плюс- Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение
10:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Ювентус – Аталанта
10:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Враца – Несебър, мач от Втора професионална лига, повторение
11:00 Diema Sport 2: “Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 16-и епизод, повторение
11:30 Nova Sport: Футбол: Марсилия – Лориен, мач от френската Лига 1, повторение
12:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа – магазинно предаване
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Уест Бромич Албиън – Уотфорд, мач от английската Висша Лига, запис
13:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
13:30 Nova Sport: Баскетбол: Барселона Ласа – Хербалайф Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
13:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига: Лудогорец – ПСЖ
13:30 Diema Sport: Баскетбол: Милуоки Бъкс – Бруклин Нетс, мач от НБА, повторение
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Уест Хям Юнайтед – Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
14:20 BNT HD: Футбол: Апоел /Беер Шева/ – Интер, среща от турнира “Лига Европа”
14:30 Film Plus: Тенис: Григор Димитров – Жил Мюлер (Apia International Sydney, Австралия, ATP World Tour 250, 2016 – I полуфинал – повторение)
15:00 Nova Sport: Футбол: Норич Сити – Брентфорд, мач от Чемпиъншип, повторение
15:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига: Лудогорец – Арсенал
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас – Саутхямптън, мач от английската Висша Лига, запис
16:00 Diema Sport: Професионален бокс: Галавечер в София: Кубрат Пулев срещу Самюъл Питър, мач за Интерконтиненталната титла на Световната Боксова Асоциация, повторение
16:30 Film Plus: Тенис: Григор Димитров – Денис Кудла (Abierto Mexicano Telcel, 2016 ATP WORLD TOUR 500 – повторение)
17:00 Nova Sport: Футбол: Ница – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение
17:25 BNT HD: Арена Баскет предаване за баскетбол
17:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига: Лудогорец – Базел
18:00 BNT World: Баскетбол /мъже/: Берое – КК Кожув /Македония/ среща от Балканската баскетболна лига – пряко предаване от Стара Загора
18:00 BNT HD: Баскетбол: Берое – Кожув /Македония/, среща от Балканската лига пряко предаване от Стара Загора
19:00 Nova Sport: Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение
19:00 Film Plus: Футбол: Атлетик /Б/ – Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
19:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа – магазинно предаване
19:55 Eurosport: Футбол: “Тази седмица в MLS”
20:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
21:00 bTV Action: Студио “УЕФА Шампионска лига”
21:00 Ring.BG: Студио УЕФА Шампионска Лига
21:00 Diema Sport: Футбол: Дунав – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
21:45 Ring.BG: ПРЯКО: УЕФА Шампионска Лига:  Базел – Арсенал
21:45 bTV Action: Футбол УЕФА Шампионска лига: ПСЖ – Лудогорец
21:45 Nova Sport: Футбол: Рен – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
22:45 BNT HD: Футбол: Рома – Виктория /Пилзен/, среща от турнира “Лига Европа”
23:00 Diema Sport: Футбол: Левски – Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
23:40 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига: Бенфика – Наполи
23:45 bTV Action: Студио “УЕФА Шампионска лига”
Може да прогнозирате и да залагате при избрани от Вас букмейкъри.

Be the first to comment

Leave a Reply

E-mail адресът Ви няма да бъде публикуван


*