Етикет: тв програма футбол

ТВ Програма Футбол за днес 10.12.2016

13:00 Diema: Футбол: Славия – Монтана, мач от Първа професионална лига, директно
13:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Базел – Арсенал
14:00 Diema Sport: Класика от “А” професионална футболна група: Славия – Локомотив Пловдив (2014-15), повторение
14:00 Nova Sport: Футбол: Дижон – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
14:00 Film Plus: Тенис: Григор Димитров – Анди Мъри (Miami Open presented by Itau, 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
14:05 BNT HD: Футбол: Интер – Спарта /Прага/, среща от турнира “Лига Европа”
14:30 Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд – Евертън, мач от английската Висша Лига, директно
15:00 Diema Sport: Футбол: Верея – Левски, мач от Първа професионална лига, директно
15:15 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Айнтрахт – Хофенхайм
15:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: ПСЖ – Лудогорец
15:55 BNT HD: Обзор “Лига Европа”
16:00 Nova Sport: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
16:15 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Байерн – Волфсбург, пряко
16:30 Film Plus: Тенис: Новак Джокович – Кей Нишикори (Miami Open presented by Itau, 2016 ATP World Tour Masters 1000 – финал, повторение)
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Арсенал – Стоук Сити, мач от английската Висша Лига, директно
17:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
17:30 Diema Sport: Футбол: Лудогорец – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
18:00 BNT World: Баскетбол /мъже/: Балкан Ботевград – Берое среща от НБЛ – пряко предаване от “Арена Ботевград”
18:00 Nova Sport: Футбол: Бордо – Монако, мач от френската Лига 1, директно
18:00 BNT HD: Баскетбол: Балкан – Берое, среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от “Арена Ботевград”
18:30 Ring.BG: Италия, Серия А – преди кръга
18:30 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Кьолн – Борусия Д
19:30 Eurosport: Футбол: “Тази седмица в MLS”
19:30 Diema Sport 2: Футбол: Лестър Сити – Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, директно
19:30 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Херта – Вердер, пряко
20:00 Diema Sport: Класика от “А” професионална футболна група: Левски – Черно море (2014-15), повторение
20:55 BNT 2: Концерт на група “Фактор”
21:00 Diema Sport: Футбол: Лил – Монпелие, мач от френската Лига 1, директно
21:45 Ring.BG: ПРЯКО: Италия, Серия А: Сампдория – Лацио
22:00 Film Plus: Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
23:00 BNT HD: Футбол: Зоря /Луганск/ – Манчестър Юнайтед, среща от турнира “Лига Европа”
23:00 Diema Sport: Футбол: Арсенал – Стоук Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
ТВ Програма Футбол за днес 10.12.2016
Оценете тази публикация

ТВ Програма Футбол за днес 09.12.2016

10:00 Nova Sport: Футбол: Нотингам Форест – Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
10:00 Diema Sport: Футбол: Левски – Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
10:30 Eurosport 2: Футбол: “ФИФА футбол магазин”
11:30 Diema Sport 2: “Да скъсаш мрежата” предаване за английски футбол (2016-17), 14-и епизод, повторение
11:40 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Фейенорд – Фенербахче
12:00 Diema Sport: “Преди кръга”, предаване за български футбол (2016-17), 18-и епизод, повторение
12:00 Nova Sport: Футбол: Ница – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър – Суонси Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
13:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
13:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Саутхемптън – Апоел Беер Шева
14:00 BNT HD: Футбол: Зоря /Луганск/ – Манчестър Юнайтед – среща от турнира “Лига Европа”
14:00 Nova Sport: Футбол: Хъдърсфилд Таун – Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип, повторение
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Съндърланд – Лестър Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
14:00 Film Plus: Тенис: Григор Димитров – Анди Мъри (Miami Open presented by Itau, 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
14:15 BNT: Обзор “Лига Европа”
15:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Враца – Несебър, мач от Втора професионална лига, повторение
15:20 Ring.BG: УЕФА Лига Европа – обзори
15:30 Eurosport 2: Футбол: “ФИФА футбол магазин”
15:50 BNT HD: Футбол: Интер – Спарта /Прага/ – среща от турнира “Лига Европа”
16:00 Nova Sport: Футбол: Марсилия – Нанси, мач от френската Лига 1, повторение
16:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Лацио – Рома
16:30 Film Plus: Тенис: Фернандо Вердаско – Хорасио Зебалос (Miami Open presented by Itau, 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
17:00 Diema Sport: “Домът на футбола”, предаване за български футбол (2016-17), 19-и епизод, повторение
17:30 Diema Sport 2: Футбол: Нефтохимик – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
18:00 Diema Sport: Студио “Волейбол”, директно
18:00 Nova Sport: Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение
18:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Наполи – Интер
18:30 Diema Sport: Волейбол: Марек Юнион-Ивкони – Пирин Разлог, мач от Суперлигата, директно
19:15 BNT HD: Футбол: Стандарт /Лиеж/ – Аякс, среща от турнира “Лига Европа”
19:55 Eurosport: Футбол: “Тази седмица в MLS”
20:00 Ring.BG: Италия, Серия А – преди кръга
20:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
20:30 Diema Sport: Студио “Волейбол”, директно
21:00 BNT HD: Обзор “Лига Европа”
21:00 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Айнтрахт – Хофенхайм, пряко
21:30 Film Plus: Рио 2016: Баскетбол (мъже, финал): САЩ – Сърбия (повторение)
21:45 Diema Sport: Футбол: Дижон – Марсилия, мач от френската Лига 1, директно
21:45 Nova Sport: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно
22:00 Ring.BG: Италия, Серия А – преди кръга
22:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
ТВ Програма Футбол за днес 09.12.2016
Оценете тази публикация

ТВ Програма Футбол за днес 08.12.2016

18:00 Ring.BG: ПРЯКО: УЕФА Лига Европа: Карабах – Фиорентина
18:00 BNT HD: Футбол: Виляреал – Стяуа – среща от турнира “Лига Европа” пряко предаване от Виляреал
18:00 Diema Sport: Футбол: Дунав – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
18:30 Diema Sport 2: “Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 17-и епизод
19:00 Eurosport 2: Футбол: “ФИФА футбол магазин”
19:00 Eurosport: Футбол, MLS: Торонто – Монреал
19:00 Nova Sport: Футбол: Рен – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
19:45 bTV Action: Студио “Лига Европа”
19:55 Eurosport: Футбол: “Тази седмица в MLS”
20:00 Diema Sport: “Преди кръга”, предаване за български футбол (2016-17), 18-и епизод, директно
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига – обзори
20:00 BNT HD: Футбол: Зоря /Луганск/ – Манчестър Юнайтед, среща от турнира “Лига Европа” пряко предаване от Одеса
20:00 bTV Action: Футбол Лига Европа
20:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Детройт Пистънс – Орландо Меджик, мач от НБА, повторение
21:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив – Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
21:30 Ring.BG: Италия, Серия А – обзор на кръга
21:45 BNT: Студио “Футбол”
21:50 BNT HD: Студио “Лига Европа”
22:00 bTV Action: Футбол Лига Европа
22:05 BNT HD: Футбол: Интер – Спарта /Прага/, среща от турнира “Лига Европа” пряко предаване от Милано
22:05 Ring.BG: ПРЯКО: УЕФА Лига Европа: Панатинайкос – Селта
22:05 BNT: Футбол: “Стандарт Лиеж” – “Аякс”, среща от турнира на Лига Европа пряко предаване от Белгия
22:30 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити – Челси, мач от английската Висша Лига, повторение
23:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА – Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
23:55 BNT HD: Студио “Лига Европа”
ТВ Програма Футбол за днес 08.12.2016
Оценете тази публикация

ТВ Програма Футбол за днес 07.12.2016

08:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
09:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига: ПСЖ – Лудогорец
09:00 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър – Суонси Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
10:00 Nova Sport: Футбол: Монако – Бастия, мач от френската Лига 1, повторение
10:00 Diema Sport: Футбол: Берое – Нефтохимик, мач от Първа професионална лига, повторение
11:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига: Бенфика – Наполи
11:30 BNT HD: Баскетбол: Берое – Кожув /Македония/, среща от Балканската лига
12:00 Nova Sport: Футбол: Нотингам Форест – Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити – Челси, мач от английската Висша Лига, повторение
13:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига: Байерн М – Атлетико М
13:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив – Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00 Eurosport 2: Баскетбол: Обзор на седмицата в Евролигата
14:00 Eurosport: Футбол: “ФИФА футбол магазин”
14:00 Nova Sport: Футбол: Монпелие – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
14:10 BNT HD: Футбол: Апоел /Беер Шева/ – Интер, среща от турнира “Лига Европа”
14:30 Eurosport: Футбол, MLS: Колорадо – Сиатъл
15:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига:  Базел – Арсенал
15:00 Diema Sport: Футбол: Левски – Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
15:15 Film Plus: Тенис: Григор Димитров – Виктор Троицки (Apia International Sydney, Австралия, ATP World Tour 250/2016, финал и награждаване – повторение)
15:30 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: “Гол: Най-доброто от ноември”
16:00 Eurosport 2: Баскетбол: Обзор на седмицата в Евролигата
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Реал Бетис Енергия Плюс- Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Уест Хям Юнайтед – Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
17:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига: ПСЖ – Лудогорец
17:30 Nova Sport: Футбол: Лийдс Юнайтед – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
18:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Враца – Несебър, мач от Втора професионална лига, повторение
18:30 Diema Sport 2: “Да скъсаш мрежата” предаване за английски футбол (2016-17), 14-и епизод
19:00 Eurosport: Футбол, MLS: Колорадо – Сиатъл
19:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига – обзори
19:00 Film Plus: Футбол: Атлетико /М/ – Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
19:15 Eurosport 2: Баскетбол: Обзор на седмицата в Евролигата
19:30 Nova Sport: Баскетбол: Барселона Ласа – Хербалайф Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
19:30 Eurosport 2: Баскетбол, Еврокупа: Лиетувос ритас – АЛБА, пряко
19:55 Eurosport: Футбол: “Тази седмица в MLS”
20:00 Ring.BG: Италия, Серия А – обзор на кръга
20:00 Diema Sport: “Домът на футбола”, предаване за български футбол (2016-17), 19-и епизод, директно
21:00 bTV Action: Студио “УЕФА Шампионска лига”
21:00 Ring.BG: Студио УЕФА Шампионска Лига
21:00 Diema Sport: Баскетбол: Милуоки Бъкс – Бруклин Нетс, мач от НБА, повторение
21:15 Nova Sport: Футбол: Норич Сити – Брентфорд, мач от Чемпиъншип, повторение
21:45 Eurosport 2: Баскетбол, Еврокупа: Уникаха – Мурсия, пряко
21:45 Ring.BG: ПРЯКО: УЕФА Шампионска Лига: Олимпик Лион – Севиля
21:45 bTV Action: Футбол УЕФА Шампионска лига: Реал Мадрид – Борусия Дортмунд
22:50 BNT HD: Футбол: Манчестър Юнайтед – Фейнорд, среща от турнира “Лига Европа”
23:30 Diema Sport: Професионален бокс: Галавечер в София: Кубрат Пулев срещу Самюъл Питър, мач за Интерконтиненталната титла на Световната Боксова Асоциация, повторение
23:40 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига: Тотнъм – ЦСКА Москва
23:45 bTV Action: Студио “УЕФА Шампионска лига”
ТВ Програма Футбол за днес 07.12.2016
5 (100%) 3 глас[а]

ТВ Програма Футбол за днес 06.12.2016

10:00 Nova Sport: Баскетбол: Реал Бетис Енергия Плюс- Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение
10:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Ювентус – Аталанта
10:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Враца – Несебър, мач от Втора професионална лига, повторение
11:00 Diema Sport 2: “Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 16-и епизод, повторение
11:30 Nova Sport: Футбол: Марсилия – Лориен, мач от френската Лига 1, повторение
12:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа – магазинно предаване
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Уест Бромич Албиън – Уотфорд, мач от английската Висша Лига, запис
13:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
13:30 Nova Sport: Баскетбол: Барселона Ласа – Хербалайф Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
13:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига: Лудогорец – ПСЖ
13:30 Diema Sport: Баскетбол: Милуоки Бъкс – Бруклин Нетс, мач от НБА, повторение
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Уест Хям Юнайтед – Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
14:20 BNT HD: Футбол: Апоел /Беер Шева/ – Интер, среща от турнира “Лига Европа”
14:30 Film Plus: Тенис: Григор Димитров – Жил Мюлер (Apia International Sydney, Австралия, ATP World Tour 250, 2016 – I полуфинал – повторение)
15:00 Nova Sport: Футбол: Норич Сити – Брентфорд, мач от Чемпиъншип, повторение
15:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига: Лудогорец – Арсенал
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас – Саутхямптън, мач от английската Висша Лига, запис
16:00 Diema Sport: Професионален бокс: Галавечер в София: Кубрат Пулев срещу Самюъл Питър, мач за Интерконтиненталната титла на Световната Боксова Асоциация, повторение
16:30 Film Plus: Тенис: Григор Димитров – Денис Кудла (Abierto Mexicano Telcel, 2016 ATP WORLD TOUR 500 – повторение)
17:00 Nova Sport: Футбол: Ница – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение
17:25 BNT HD: Арена Баскет предаване за баскетбол
17:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига: Лудогорец – Базел
18:00 BNT World: Баскетбол /мъже/: Берое – КК Кожув /Македония/ среща от Балканската баскетболна лига – пряко предаване от Стара Загора
18:00 BNT HD: Баскетбол: Берое – Кожув /Македония/, среща от Балканската лига пряко предаване от Стара Загора
19:00 Nova Sport: Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение
19:00 Film Plus: Футбол: Атлетик /Б/ – Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
19:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа – магазинно предаване
19:55 Eurosport: Футбол: “Тази седмица в MLS”
20:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
21:00 bTV Action: Студио “УЕФА Шампионска лига”
21:00 Ring.BG: Студио УЕФА Шампионска Лига
21:00 Diema Sport: Футбол: Дунав – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
21:45 Ring.BG: ПРЯКО: УЕФА Шампионска Лига:  Базел – Арсенал
21:45 bTV Action: Футбол УЕФА Шампионска лига: ПСЖ – Лудогорец
21:45 Nova Sport: Футбол: Рен – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
22:45 BNT HD: Футбол: Рома – Виктория /Пилзен/, среща от турнира “Лига Европа”
23:00 Diema Sport: Футбол: Левски – Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
23:40 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига: Бенфика – Наполи
23:45 bTV Action: Студио “УЕФА Шампионска лига”
ТВ Програма Футбол за днес 06.12.2016
5 (100%) 1 глас[а]

ТВ Програма Футбол за днес 03.12.2016

10:00 Diema Sport: Волейбол: Пирин Разлог – Левски, мач от Суперлигата, повторение
11:00 Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд – Стоук Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
11:15 Eurosport 2: Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Финал, пряко
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Борусия М – Манчестър Сити
12:00 Diema Sport: Футбол: Нефтохимик – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
12:30 Film Plus: Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
13:30 Film Plus: Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
14:00 Diema Sport: “Домът на футбола”, предаване за български футбол (2016-17), 18-и епизод, повторение
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Арсенал – ПСЖ
14:30 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити – Челси, мач от английската Висша Лига, директно
15:00 Diema: Футбол: Дунав – Локомотив (Горна Оряховица), мач от Първа професионална лига, директно
15:00 Nova Sport: Футбол: Нотингам Форест – Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
15:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец II – ЦСКА II, мач от Втора професионална лига, повторение
15:45 BNT 2: Продължаваме заедно юбилеен концерт на група “Жестим”
16:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Лудогорец – Базел
16:15 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Борусия Д – Борусия М, пряко
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър – Суонси Сити, мач от английската Висша Лига, директно
17:00 Nova Sport: Футбол: Норич Сити – Брадфорд, мач от Чемпиъншип, директно
17:30 Diema Sport: Футбол: Левски – Славия, мач от Първа професионална лига, директно
17:50 Film Plus: Тенис: Анди Мъри – Стан Вавринка (Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания; 2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
18:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
18:00 BNT World: Баскетбол /мъже/: Рилски Спортист – Лукойл Академик среща от НБЛ – пряко предаване от “Арена Самоков”
18:00 BNT HD: Баскетбол: Рилски спортист – Лукойл Академик – среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от “Арена Самоков”
18:30 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Волфсбург – Херта
18:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа – магазинно предаване
19:30 Nova Sport: Футбол: Лийдс Юнайтед – Астън Вила, мач от Чемппиъншип, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи
19:30 Diema Sport 2: Футбол: Уест Хям Юнайтед – Арсенал, мач от английската Висша Лига, директно
19:30 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Лайпциг – Шалке, пряко
19:30 Film Plus: Пряко: Футбол: Леганес – Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
20:15 Diema Sport: Професионален бокс: Галавечер в София: Кубрат Пулев срещу Самюъл Питър, мач за Интерконтиненталната титла на Световната Боксова Асоциация, директно
21:25 Nova Sport: Футбол: Монпелие – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, запис
21:45 Film Plus: Пряко: Футбол: Атлетико /М/ – Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
21:45 Ring.BG: ПРЯКО: Италия, Серия А: Ювентус – Аталанта
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Монако – Бастия, мач от френската Лига 1, запис
ТВ Програма Футбол за днес 03.12.2016
Оценете тази публикация

ТВ Програма Футбол за днес 02.12.2016

11:00 Eurosport: Футбол, MLS: Обзор на плейофите
11:00 Eurosport 2: Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Полуфинал
12:00 Diema Sport: Футбол: Верея – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
13:50 BNT HD: Футбол: Манчестър Юнайтед – Фейнорд – среща от турнира “Лига Европа”
14:00 Diema Sport: “Преди кръга”, предаване за български футбол (2016-17), 17-и епизод, повторение
14:00 Film Plus: Тенис: Григор Димитров – Денис Кудла (Abierto Mexicano Telcel, 2016 ATP WORLD TOUR 500 – повторение)
14:00 Nova Sport: Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение
14:30 Diema Sport 2: Футбол: Арсенал – Саутхямптън, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
15:00 Diema Sport: Футбол: Нефтохимик – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
15:30 Ring.BG: Италия, Серия А – обзор
16:00 Nova Sport: Футбол: Сент Етиен – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
16:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Дженоа – Ювентус
16:30 Diema Sport 2: “Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 16-и епизод, повторение
17:00 Diema Sport: “Домът на футбола”, предаване за български футбол (2016-17), 18-и епизод, повторение
17:30 Diema Sport 2: Футбол: Локомотив Пловдив – Черно море, мач от Първа професионална лига, директно
17:45 Eurosport 2: Футбол, MLS: Торонто – Монреал
18:00 Diema Sport: Студио “Волейбол”, директно
18:00 Nova Sport: Баскетбол: Баскония – Иберостар Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, повторение
18:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Интер – Фиорентина
18:30 Diema Sport: Волейбол: Пирин Разлог- Левски, мач от Суперлигата, директно
19:00 Film Plus: Футбол: Палмейрас – Шапокоенсе (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
20:00 Ring.BG: Италия, Серия А – преди кръга
20:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
20:30 Diema Sport: Студио “Волейбол”, директно
21:00 Film Plus: Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
21:00 Diema Sport: Класика от “А” професионална футболна група: Локомотив София – Лудогорец (2014-15), повторение
21:00 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Майнц – Байерн, пряко
21:45 Ring.BG: ПРЯКО: Италия, Серия А: Наполи – Интер
21:45 Diema Sport: Футбол: Каен – Дижон, мач от френската Лига 1, директно
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Нотингам Форест – Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно
21:45 Nova Sport: Футбол: Нант – Лион, мач от френската Лига 1, повторение
22:00 Film Plus: Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
23:30 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: “Гол: Най-доброто от ноември”
23:40 Diema Sport 2: Волейбол: Пирин Разлог – Левски, мач от Суперлигата, повторение
ТВ Програма Футбол за днес 02.12.2016
Оценете тази публикация

ТВ Програма Футбол за днес 01.12.2016

10:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Diema Sport: Класика от “А” професионална футболна група: Локомотив София – Лудогорец (2014-15), повторение
12:30 Diema Sport: Волейбол: Марек Юнион-Ивкони – ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
14:00 Nova Sport: Футбол: Пари Сен Жермен – Анже, мач от френската Лига 1, повторение
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед – Уест Хям Юнайтед, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
14:00 Film Plus: Тенис: Григор Димитров – Роджър Федерер (Brisbane International presented by Suncorp, Бризбън, Австралия, ATP World Tour 250, 2016 – повторение)
14:45 BNT HD: Футбол: Рома – Виктория /Пилзен/ – среща от турнира “Лига Европа”
15:00 Eurosport 2: Футбол, MLS: Торонто – Монреал
15:00 Diema Sport: Футбол: Верея – Берое, мач от Първа професионална лига, директно
16:00 Nova Sport: Футбол: Гингам – Ница, мач от френската Лига 1, повторение
16:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Финикс Сънс – Денвър Нъгетс, мач от НБА, повторение
17:30 Diema Sport: Футбол: Нефтохимик – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, директно
18:30 Diema Sport 2: “Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 16-и епизод
19:00 Nova Sport: Футбол: Нант – Лион, мач от френската Лига 1, запис
19:00 Film Plus: Футбол: Коринтианс – Атлетико /Параненсе/ (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
20:30 Ring.BG: Италия, Серия А – обзор
21:30 Diema Sport: “Преди кръга”, предаване за български футбол (2016-17), 17-и епизод, директно
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, директно
22:00 Ring.BG: Италия, Серия А – обзор
22:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
22:30 Diema Sport: Баскетбол: Вашингтон Уизърдс – Сан Антонио Спърс, мач от НБА, повторение
22:50 BNT HD: Футбол: Манчестър Юнайтед – Фейнорд – среща от турнира “Лига Европа”
23:00 Eurosport 2: Футбол, MLS: Торонто – Монреал
23:40 Diema Sport 2: Футбол: Нефтохимик – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
ТВ Програма Футбол за днес 01.12.2016
Оценете тази публикация

ТВ Програма Футбол за днес 30.11.2016

16:15 Eurosport 2: Баскетбол: Обзор на седмицата в Евролигата
16:30 Eurosport 2: Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Полуфинали
16:30 Diema Sport: Баскетбол: Вашингтон Уизърдс – Сан Антонио Спърс, мач от НБА, повторение
17:30 Diema Sport 2: Футбол: Лудогорец – Левски, мач от Първа професионална лига, директно
18:00 Nova Sport: Футбол: Дижон – Монако, мач от френската Лига 1, повторение
18:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Дженоа – Ювентус
18:15 Eurosport 2: Баскетбол: Обзор на седмицата в Евролигата
18:30 Eurosport 2: Баскетбол, Еврокупа: Химки – АЛБА, пряко
19:00 Film Plus: Футбол: Осасуна – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
20:00 Ring.BG: Италия, Серия А – обзор
20:00 Diema Sport: “Домът на футбола”, предаване за български футбол (2016-17), 18-и епизод, директно
20:00 bTV Action: Футбол за Купата на краля (Испания): Реал Мадрид – Леонеса
20:00 Nova Sport: Футбол: Гингам – Ница, мач от френската Лига 1, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, директно
20:15 Eurosport 2: Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Полуфинал
21:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
21:00 Diema Sport: Класика от “А” професионална футболна група: Ботев Пловдив – Локомотив Пловдив (2014-15), повторение
21:00 Eurosport 2: Баскетбол, Еврокупа: Байерн – Уникаха, пряко
21:30 Ring.BG: Италия, Серия А – обзор
21:45 Diema Sport: Футбол: Арсенал – Саутхямптън, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, директно
22:00 Nova Sport: Футбол: Пари Сен Жермен – Анже, мач от френската Лига 1, директно
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед – Уест Хям Юнайтед, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, директно
22:50 BNT HD: Футбол: Рома – Виктория /Пилзен/ – среща от турнира “Лига Европа”
23:00 bTV Action: Футбол за Купата на краля (Испания): Еркулес – Барселона
23:55 Nova Sport: Футбол: Сент Етиен – Марсилия, мач от френската Лига 1, запис
ТВ Програма Футбол за днес 30.11.2016
Оценете тази публикация

ТВ Програма Футбол за днес 29.11.2016

12:00 Diema Sport: “Преди кръга”, предаване за български футбол (2016-17), 16-и епизод, повторение
12:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Рома – Пескара
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Суонси Сити – Кристъл Палас, мач от английската Висша Лига, запис
13:00 Diema Sport: Класика от “А” професионална футболна група: Локомотив София – Лудогорец (2014-15), повторение
13:50 BNT HD: Арена Баскет предаване за баскетбол
14:00 Nova Sport: Футбол: Монако – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
14:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Палермо – Лацио
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси – Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша Лига, повторение
14:00 Eurosport 2: Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Полуфинали
14:20 BNT HD: Футбол: Астана – Апоел /Никозия/ – среща от турнира “Лига Европа”
14:30 Film Plus: Тенис: Новак Джокович – Анди Мъри (Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания; 2016 ATP World Tour Masters 1000 – финал, повторение)
15:00 Diema Sport: Футбол: Черно море – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, директно
16:00 Nova Sport: Футбол: Хъдърсфилд Таун – Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип, повторение
16:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Наполи – Сасуоло
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Хъл Сити – Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша Лига, запис
16:30 Eurosport 2: Футбол, MLS: Колорадо – Сиатъл
17:30 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив – Монтана, мач от Първа професионална лига, директно
18:00 Diema Sport 2: Студио “Волейбол”, директно
18:00 Eurosport: Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Полуфинали
18:00 Nova Sport: Футбол: Лион – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
18:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Интер – Фиорентина
18:30 Diema Sport 2: Волейбол: ЦСКА – Пирин Разлог, мач от Суперлигата, директно
19:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ – Спортинг /Хихон/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
20:00 Nova Sport: Футбол: Лориен – Рен, мач от френската Лига 1, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, директно
20:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
20:30 Diema Sport 2: Студио “Волейбол”, директно
21:00 Eurosport 2: Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Полуфинали
21:45 Diema Sport: Футбол: Ливърпул – Лийдс Юнайтед, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, директно
21:55 Nova Sport: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Шефилд Уензди, мач от Чемпиъншип, повторение
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Дижон – Монако, мач от френската Лига 1, директно
22:45 BNT HD: Футбол: Апоел /Беер Шева/ – Интер – среща от турнира “Лига Европа”
23:30 Cinemax: “Футбол и философия”, комедийна драма, Великобритания, 2014; реж. Джеймс Ърскин, с Арт Паркинсън, Джон Хана, Конлет Хил, Нико Миралегро, Брона Галахър, [12+]
23:30 TV1000: Футболен татко – САЩ, комедия, 2005 г.
23:55 Diema Sport 2: Футбол: Локомотив Пловдив – Монтана, мач от Първа професионална лига, повторение
ТВ Програма Футбол за днес 29.11.2016
Оценете тази публикация

ТВ Програма Футбол за днес 28.11.2016

10:00 Diema Sport: Футбол: Дунав – Нефтохимик, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Лестър Сити – Мидълзбро, мач от английската Висша Лига, запис
11:10 BNT HD: Баскетбол: Лукойл Академик – Берое – среща от Националната баскетболна лига
12:00 Diema Sport: “Домът на футбола”, предаване за български футбол (2016-17), 17-и епизод, повторение
12:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Палермо – Лацио
13:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
13:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Финикс Сънс – Денвър Нъгетс, мач от НБА, повторение
14:00 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Обзор на дванадесетия кръг
14:00 Nova Sport: Футбол: Барнзли – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
14:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Дженоа – Ювентус
14:10 BNT HD: Футбол: Манчестър Юнайтед – Фейнорд – среща от турнира “Лига Европа”
14:30 Film Plus: Тенис: Анди Мъри – Милош Раонич (Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания; 2016 ATP World Tour Masters 1000 – II полуфинал, повторение)
15:00 Diema Sport: Футбол: Монтана – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
15:30 Diema Sport 2: “Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 14-и епизод, повторение
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Уникаха – Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, повторение
16:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Рома – Пескара
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
17:30 Diema Sport: Футбол: Лудогорец II – ЦСКА II, мач от Втора професионална лига, директно
17:30 Nova Sport: Футбол: Нант – Лил, мач от френската Лига 1, повторение
18:00 Film Plus: Футбол: Реал /Сосиедад/ – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
19:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
19:30 Nova Sport: Баскетбол: Баскония – Иберостар Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, повторение
20:00 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Обзор на дванадесетия кръг
20:00 Ring.BG: ПРЯКО: Италия, Серия А: Наполи – Сасуоло
21:00 Eurosport 2: Футбол, Втора Бундеслига: Щутгарт – Нюрнберг, пряко
21:30 BNT HD: Арена Баскет предаване за баскетбол
21:30 Diema Sport: “Преди кръга”, предаване за български футбол (2016-17), 16-и епизод, директно
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Хъдърсфилд Таун – Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип, директно
21:45 Film Plus: Пряко: Футбол: Лас Палмас – Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
22:00 Ring.BG: ПРЯКО: Италия, Серия А: Интер – Фиорентина
22:30 Diema Sport: Футбол: ЦСКА – Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
23:15 Eurosport 2: Футбол, MLS: Колорадо – Сиатъл
23:40 BNT HD: Футбол: Астана – Апоел /Никозия/ – среща от турнира “Лига Европа”
23:40 Diema Sport 2: Футбол: Лудогорец II – ЦСКА II, мач от Втора професионална лига, повторение
23:45 Film Plus: Футбол: Реал /Сосиедад/ – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2016/17 – повторение)
ТВ Програма Футбол за днес 28.11.2016
Оценете тази публикация

ТВ Програма Футбол за днес 27.11.2016

13:30 Ring.BG: ПРЯКО: Италия, Серия А: Палермо – Лацио
14:00 Diema Sport: Футбол: Уотфорд – Стоук Сити, мач от английската Висша Лига, директно
14:10 BNT HD: Футбол: Апоел /Беер Шева/ – Интер – среща от турнира “Лига Европа”
15:00 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Айнтрахт – Борусия Д
15:00 Film Plus: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
15:15 Diema: Футбол: Дунав – Нефтохимик, мач от Първа професионална лига, директно
15:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
15:55 BNT HD: Обзор “Лига Европа”
16:00 Nova Sport: Футбол: Анже – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, директно
16:00 Ring.BG: ПРЯКО: Италия, Серия А: Дженоа – Ювентус
16:15 Diema Sport: Футбол: Арсенал – АФК Борнемут, мач от английската Висша Лига, директно
16:15 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Шалке – Дармщадт, пряко
17:15 Film Plus: Пряко: Футбол: Осасуна – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
17:45 Diema Sport 2: Футбол: ЦСКА – Верея, мач от Първа професионална лига, директно
18:00 Nova Sport: Футбол: Ница – Бастия, мач от френската Лига 1, директно
18:30 Diema Sport: Футбол: Манчестър Юнайтед – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, директно
18:30 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Херта – Майнц, пряко
20:15 Diema Sport 2: Баскетбол: Уникаха – Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, запис
20:30 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Обзор на дванадесетия кръг
21:45 Ring.BG: ПРЯКО: Италия, Серия А: Рома – Пескара
21:45 Diema Sport: Футбол: Лион – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, директно
22:00 BNT HD: Обзор “Лига Европа”
22:00 Diema Sport 2: Студио “Баскетбол”, директно
22:00 Eurosport: Футбол, MLS: Сиатъл – Колорадо
22:30 Diema Sport 2: Баскетбол: Финикс Сънс – Денвър Нъгетс, мач от НБА, директно
23:00 BNT HD: Футбол: Манчестър Юнайтед – Фейнорд – среща от турнира “Лига Европа”
23:00 Eurosport: Футбол, MLS: Колорадо – Сиатъл, пряко
ТВ Програма Футбол за днес 27.11.2016
5 (100%) 1 глас[а]

ТВ Програма Футбол за днес 26.11.2016

10:00 Nova Sport: Футбол: Рен – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение
10:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Арсенал – ПСЖ
10:00 Diema Sport: Волейбол: Марек Юнион-Ивкони – ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
10:15 Film Plus: Тенис: Петра Квитова – Доминика Цибулкова (Dongfeng Motor Wuhan Open – Ухан, Китай – финал, WTA Premier 2016 – повторение)
10:15 BNT HD: Футбол: Рома – Виктория /Пилзен/ – среща от турнира “Лига Европа”
12:00 Diema Sport: Класика от “А” професионална футболна група: Черно море – ЦСКА (2014-15), повторение
12:00 Nova Sport: Футбол: Барнзли – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Лудогорец – Базел
12:30 Film Plus: Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
13:00 Diema Sport: Футбол: Монтана – Черно море, мач от Първа професионална лига, директно
13:30 Film Plus: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Селтик – Барселона
14:20 BNT HD: Футбол: Манчестър Юнайтед – Фейнорд – среща от турнира “Лига Европа”
14:30 Diema: Футбол: Бърнли – Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, директно
15:00 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Фрайбург – Лайпциг
15:15 Diema Sport: Футбол: Левски – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
16:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Борусия М – Манчестър Сити
16:05 BNT HD: Обзор “Лига Европа”
16:15 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Айнтрахт – Борусия Д, пряко
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул – Съндърланд, мач от английската Висша Лига, директно
17:30 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, директно
18:00 BNT World: Баскетбол /мъже/: Лукойл Академик – Берое среща от НБЛ – пряко предаване от Правец
18:00 Nova Sport: Футбол: Монако – Марсилия, мач от френската Лига 1, директно
18:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Бешикташ – Бенфика
18:00 BNT HD: Баскетбол: Балкан – Ямбол – среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от “Арена Ботевград”
18:30 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Борусия М – Хофенхайм
19:30 Diema Sport 2: Футбол: Челси – Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша Лига, директно
19:30 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Байерн – Байер, пряко
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
20:00 Diema Sport: Класика от “А” професионална футболна група: Славия – Левски (2014-15), повторение
20:10 Nova Sport: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, запис
20:30 Ring.BG: Италия, Серия А – преди кръга
21:00 Diema Sport: Футбол: Нант – Лил, мач от френската Лига 1, директно
21:45 Film Plus: Пряко: Футбол: Севиля – Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
23:50 BNT HD: Футбол: Апоел /Беер Шева/ – Интер – среща от турнира “Лига Европа”
ТВ Програма Футбол за днес 26.11.2016
5 (100%) 1 глас[а]

ТВ Програма Футбол за днес 25.11.2016

09:50 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Сент Етиен – Майнц 05
10:00 Diema Sport: Футбол: Монтана – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
10:40 Film Plus: Тенис: Наоми Осака – Каролина Вожняцки (Toray Pan Pacific Open, Токио, Япония – финал, WTA Premier 2016 – повторение)
11:15 Eurosport: Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Четвъртфинали, пряко
11:40 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Спарта Прага – Саутхямптън
12:00 Diema Sport: “Преди кръга”, предаване за български футбол (2016-17), 15-и епизод, повторение
12:00 Nova Sport: Футбол: Сент Етиен – Ница, мач от френската Лига 1, повторение
13:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Атлетик Б – Сасуоло
13:30 Film Plus: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
14:00 Diema Sport 2: “Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 15-и епизод, повторение
14:05 BNT HD: Футбол: Астана – Апоел /Никозия/ – среща от турнира “Лига Европа”
14:15 BNT: Обзор “Лига Европа”
15:00 Diema Sport: Футбол: Нефтохимик – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, повторение
15:20 Ring.BG: УЕФА Лига Европа – обзори
16:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Ювентус – Пескара
16:55 BNT HD: Футбол: Апоел /Беер Шева/ – Интер – среща от турнира “Лига Европа”
17:00 Diema Sport: “Домът на футбола”, предаване за български футбол (2016-17), 17-и епизод, повторение
17:30 Diema Sport 2: Футбол: Локомотив ГО – Пирин, мач от Първа професионална лига, директно
18:00 Diema Sport: Студио “Волейбол”, директно
18:00 Ring.BG: Италия, Серия А: Милан – Интер
18:30 Diema Sport: Волейбол: Марек Юнион-Ивкони – ЦСКА, мач от Суперлигата, директно
18:45 BNT HD: Футбол: Манчестър Юнайтед – Фейнорд – среща от турнира “Лига Европа”
19:00 Eurosport 2: Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Четвъртфинал
19:00 Film Plus: Футбол: Фламенго – Коритиба (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
19:15 Nova Sport: Баскетбол: Барселона Ласа – Мовистар Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига, повторение
19:55 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Обзор на единадесетия кръг
20:00 Ring.BG: Италия, Серия А – преди кръга
20:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
20:30 Diema Sport: Студио “Волейбол”, директно
21:00 Film Plus: Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
21:00 BNT HD: Обзор “Лига Европа”
21:00 Diema Sport: Класика от “А” професионална футболна група: Черно море – ЦСКА (2014-15), повторение
21:00 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Фрайбург – Лайпциг, пряко
21:45 Nova Sport: Футбол: Барнзли – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, директно
21:45 Diema Sport: Футбол: Рен – Тулуза, мач от френската Лига 1, директно
22:00 Ring.BG: Италия, Серия А – преди кръга
22:00 Film Plus: Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
22:15 Diema Sport 2: Волейбол: Марек Юнион-Ивкони- ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
22:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
23:45 Eurosport: Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Четвъртфинали
ТВ Програма Футбол за днес 25.11.2016
5 (100%) 1 глас[а]

ТВ Програма Футбол за днес 24.11.2016

11:15 Eurosport: Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Четвъртфинали, пряко
11:30 BNT HD: Баскетбол: Рилски спортист – Демир Инсаат /Истанбул/ – среща от турнира за Купата на ФИБА Европа
11:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига: Селтик – Барселона
12:00 Eurosport 2: Баскетбол, Еврокупа: Мурсия – Байерн
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Саутхямптън – Ливърпул, мач от английската Висша Лига, повторение
12:30 Diema Sport: Футбол: Ботев Враца – Витоша, мач от Втора професионална лига, повторение
13:00 Nova Sport: Футбол: Марсилия – Каен, мач от френската Лига 1, повторение
13:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига: Арсенал – ПСЖ
13:30 Film Plus: Тенис: Barclays ATP World Tour Finals – Лондон, Великобритания (2016 ATP World Tour Masters 1000 – повторение)
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша Лига, повторение
14:30 Diema Sport: Волейбол: ЦСКА – Левски, мач от Суперлигата, повторение
14:40 BNT HD: Лига Европа магазинно предаване /5 епизод/
15:00 Nova Sport: Баскетбол: Барселона Ласа – Мовистар Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига, повторение
15:30 Eurosport 2: Футбол, MLS: Монреал – Торонто
15:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига: Лудогорец – Базел
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед – Арсенал, мач от английската Висша Лига, повторение
16:30 Eurosport: Футбол, MLS: Обзор на плейофите
16:30 Eurosport 2: Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Четвъртфинали
17:00 Nova Sport: Футбол: Лил – Лион, мач от френската Лига 1, повторение
17:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
17:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига – обзори
18:00 Diema Sport 2: “Светът на Висшата Лига”, предаване за английски футбол (2016-17), 15-и епизод
18:00 BNT HD: Футбол: Астана – Апоел /Никозия/ – среща от турнира “Лига Европа” пряко предаване от Астана /Казахстан/
18:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа – магазинно предаване
19:00 Diema Sport: “Домът на футбола”, предаване за български футбол (2016-17), 17-и епизод, повторение
19:00 Nova Sport: Футбол: Барнзли – Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип, повторение
19:00 Film Plus: Футбол: Палмейрас – Ботафого (Бразилско първенство, сезон 2016 – повторение)
19:45 bTV Action: Студио “Лига Европа”
19:45 Ring.BG: УЕФА Лига Европа
20:00 Diema Sport: “Преди кръга”, предаване за български футбол (2016-17), 15-и епизод, директно
20:00 BNT HD: Футбол: Апоел /Беер Шева/ – Интер – среща от турнира “Лига Европа” пряко предаване от Беер Шева
20:00 Diema Sport 2: Волейбол: Нефтохимик – Добруджа, мач от Суперлигата, повторение
20:00 bTV Action: Футбол Лига Европа: Спарта Прага – Саутхямптън
20:00 Ring.BG: ПРЯКО: УЕФА Лига Европа: Цюрих – Виляреал
21:00 Diema Sport: Футбол: Верея – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
21:00 Eurosport 2: Футбол, Световно първенство за девойки до 20 г.: Четвъртфинали
21:45 BNT: Студио “Футбол”
21:50 BNT HD: Студио “Лига Европа”
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас – Манчестър Сити, мач от английската Висша Лига, повторение
22:05 BNT HD: Футбол: Рома – Виктория /Пилзен/ – среща от турнира “Лига Европа” пряко предаване от Рим
22:05 bTV Action: Футбол Лига Европа: Атлетик Билбао – Сасуоло
22:05 Ring.BG: ПРЯКО: УЕФА Лига Европа: Сент Етиен – Майнц 05
22:05 BNT: Футбол: “Манчестър Юнайтед” – “Фейенорд”, среща от турнира на Лига Европа пряко предаване от Манчестър
23:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
23:55 BNT HD: Студио “Лига Европа”
ТВ Програма Футбол за днес 24.11.2016
5 (100%) 1 глас[а]